Jsme tu pro ochranu Vašich investic

Jsme tým který nabízí našim zákazníkům komplexní řešení na míru právě pro Váš podnik.

Sami si můžete systémy R-keeper vyzkoušet a udělat si vlastní představu o jejich komplexnosti a zároveň jednoduchosti v obsluze.

Mezi stovkami našich zákazníků neexistují dvě stejné instalace a Váš provoz je pro nás unikátní, jako k takovému k němu přistupujeme.

Jen správně nakonfigurovaný a používaný pokladní systém je přínosem pro svého provozovatele a my uděláme maximum, aby uživatel systému R-keeper čerpal všech dostupných výhod které systémy nabízejí právě v každém danném typu provozu.

Mateřská firma UCS byla založena v roce 1992 v Moskvě. Silné spojení ruského programátorského know-how a amerického kapitálu umožnilo firmě dosáhnout aktuálně pozice market-leadera na ruském trhu a zároveň se firma stala silným hráčem mezinárodního rozsahu s více než 39,000 instalacemi a úspěšným použitím produkovaného software ve 47 zemích na třech kontinentech.

 

 

 Rkeeper-CZ je obchodním a servisním partnerem produktů UCS (Universal Computing Solutions) v České a Slovenské republice s více než 700 instalacemi.

Filozofie firmy klade maximální důraz na zabezpečení prodejních operací u klienta s aspektem na minimalizaci případných ztrát a optimalizaci zisku.

UCS original software …a Key Solution for Your Hospitality Business.